Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pénzügy-számviteli asszisztens

  • TS Hungaria Kft.
  • Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén
  • A hirdetés 8 napja lejárt

FELADATOK:

  • Teljeskörű főkönyvi könyvelés (vevő, szállító, bank, vegyes könyvelés)
  • Bevallások összeállítása és benyújtása
  • Havi és éves zárási feladatok
  • Adatszolgáltatás, kimutatások készítése
  • Pénzügyi és számviteli tevékenység végzése
  • Közreműködés a leltárkészítésben
  • Kintlévőségek kezelése
  • Könyvvizsgálat támogatása
  • Részvétel a hatósági ellenőrzésekre való felkészülésben
  • Projektfeladatok szervezése
  • Egyéb könyveléshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

ELVÁRÁSOK:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Vonatkozó jogszabályok naprakész ismerete
  • Magabiztos német nyelvtudás
  • Felhasználószintű számítógépes ismeretek (kiváltképp Excel)
  • Önálló, felelősségteljes, pontos, precíz munkavégzés
  • Csapatjátékos
  • Nagy terhelhetőség, munkabíró képesség

ELŐNYT JELENT:

  • IFRS tapasztalat
  • SAP FI, CO és HR ismeret
  • Angol nyelvtudás
  • Projektvezetési tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Határozatlan idejű munkaviszony, hosszú távú foglalkoztatás
  • Teljes munkaidős alkalmazás, napi 8, heti 40 óra
  • Munkába járás 100%-os támogatása, (helyközi járatokkal) vagy 15,- Ft/km költségtérítés gépkocsival (Miskolc közigazgatási határán kívüli településekről)
  • Havi 14.000,- Ft meleg étkezési támogatás
  • Teljesítménypótlék az alapbéren felül, amely havonta 20 % lehet maximum az elért céloktól függően
  • Törzsgárda a cégnél eltöltött évek után

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • 3527 Miskolc, Kandó Kálmán tér 1.

Fényképes, szakmai önéletrajzokat az alábbi postai címre, vagy elektronikusan várjuk:

  • TS Hungaria Kft., Személy- és munkaügy, 3527 Miskolc, Kandó K. tér 1.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Főkönyvelő, Könyvelő, Pénzügyi elemző, Pénzügyi ellenőr, Pénzügyi kontroller, Pénzügyi szakember, Pénzügyi tanácsadó, Szállítófolyószámla könyvelő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német
Aktiválás időpontja 2019.08.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre