Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pénztárosi munka látványkonyhában

Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.01.12.
Jelentkezési határidő: 2019.01.22.

Szeretnél trendi, kellemes környezetben dolgozni?

Előképzettség nem szükséges, érdeklődés, tanulási hajlandóság annál inkább!

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye: Budapesten (MOM park, West End, Kolosy tér, Vörösmarty tér)

    Feladatok

    • Vendégek fogadása, tájékoztatása
    • Pénztárgép felelősségteljes kezelése

    Elvárások

        • Motivált, pörgős személyiség
        • Csapatjátékos
        • Monotonitástűrés
        • Jó állóképesség
        • Jó kommunikációs készség
        • Igényes, ápolt megjelenés
        • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
        • Kommunikációs szintű magyar nyelvtudás

        Juttatások

        Mit nyújtunk számodra?

          • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
          • Kiszámítható műszakok
            • Munkaidő: Heti 5 nap/8 óra munkavégzés
            • Kezdő fizetés nettó 160.000 Ft
            • Folyamatos bérfejlesztés
            • Műszakpótlékok
            • Két hetes betanulási idő
            • Napi egyszeri meleg étkezés
            • Borravaló arányosan elosztva a munkavállalók között
            • Munkaruha
            • Bejelentett, hosszú távú munkalehetőség

            Amennyiben hirdetésünk felkeltette a figyelmét kérem, küldje el fényképes önéletrajzát az stj0065@starjobs.hrszoftver.hu  e-mail címre.

            Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

            Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
            Régió Budapest
            Minimális tapasztalat -
            Szükséges iskolai végzettség -
            Vezetői engedély Nem szükséges
            Munkaidő -
            Iratkozzon fel állásértesítőre