Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pénztáros

Pénztáros

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: Tatabánya

Hozzáadva: 2019.11.10.
Jelentkezési határidő: 2019.12.03.

Pénztáros

Nemzetközi kiskereskedelmi áruházlánc, amely 1994-ben jelent meg Magyarországon. Világszerte 5381 üzletet üzemeltet.

Feladatok:

  • pénztárkezelés
  • vevők kiszolgálása

Elvárások:

  • nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • minimum 3 hónapos időszak vállalása
  • 18. betöltött életév

Munkaidő

  • hétfőtől-vasárnapig, ráérésedhez igazodó nappali és éjszakai beosztások, akár 4-6-8 órában

Amit kínálunk

  • bruttó 1.269 Ft/óra
  • éjszaka (18-06 óráig) bruttó 1449 Ft/óra
  • vasárnap bruttó 1689 Ft/óra
  • vasárnap éjszaka (18-06 óráig) bruttó 1869 Ft/óra

Ha felkeltette az érdeklődésed ez a diákmunka, akkor kérjük, hogy töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztráltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy pontosan mikor tudsz dolgozni.

Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen! Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a Facebookon is!

Helyek Tatabánya
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Értékesítés / Kereskedelem
Aktiválás időpontja 2019.11.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre