Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pénztáros

  • Company_icon Autonet Import Magyarország Kft
  • Location_icon Budaörs, Pest, Budapest
  • A hirdetés 124 napja lejárt

Az AUTONET magyarországi leányvállalata munkatársakat keres az alábbi munkakörbe:

Pénztáros - Budaörs

Feladatok:

  • Pénztár kezelés.
  • Szállítmány elszámoltatás, gépkocsivezetők befizetéseinek kezelése.
  • Gépkocsivezetők által befizetett összegek vevői folyószámlára való rögzítése.
  • Számlák, szállítólevelek szkennelése a központi adatbázisba.
  • A különböző szállítási dokumentumok előkészítése a központi könyvelés számára (szortírozás, sorba rendezés)
  • Folyószámla egyeztetés a telephelyhez kötött vevőkkel.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség.
  • Felhasználói szintű informatikai tudás.
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • Feladatoknak megfelelő javadalmazás és egyéb juttatások.
  • Szakmai képzések.
  • Támogató csapat.
  • Piacon ismert és elismert vállalati háttér.

Munkavégzés helye: Budaörs, Iparos utca

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el hozzánk önéletrajzát bérigény megjelöléssel.

Helyek Budaörs
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai asszisztens, Szállítási ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens, Kereskedelmi asszisztens
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi asszisztens
Szakmunka / fizikai munka > Pénztáros
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre