www.cvonline.hu

Pénztáros

  • A hirdetés 71 napja lejárt

Határozott időre, 2017.12.01-12.24-ig keresünk pénztáros munkatársat!

Munkavégzés helye: 1152 Budapest, Városkapu utca 9.

Az alábbi feladatok várnak Rád:

§  Pénztárosi és pénztárhoz kapcsolódó feladatok elvégzése

§  Állandó udvarias kapcsolattartás a vásárlókkal

Légy közösségünk tagja, ha:

§  Releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel

§  Megbízhatóan és lendületesen végzed a rád bízott feladatokat

§  Szívesen és jól kommunikálsz

Munkaidő:

§  hétfőtől vasárnapig, 2 műszakban (5:30-14:00 13:30-22:00)

§  közben pihenőnapot biztosítunk

§  csak hétvégén is megoldható a munkavégzés

Egyéb információ:

§  Ingyenes dolgozói buszjáratot biztosítunk Újpestről!

Amennyiben a felsorolt elvárásoknak megfelel, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Magyarország
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Építés / Ingatlan
Aktiválás időpontja 2017.12.16.