Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pénztáros (választható helyszíneken)

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.15.
Jelentkezési határidő: 2019.12.03.

Nemzetközi kiskereskedelmi áruházlánc, amely 1994 óta van jelen Magyarországon. Világszerte jelenleg 5381 üzemet üzemeltetnek. Csatlakozz Te is ehhez a csapathoz!

Feladatok:

  • Pénztárosi feladatok ellátása
  • Vevők és ügyfelek tájékoztatása az aktuális akciókról, kedvezményekről

Elvárások:

  • Nappali tagozatos diák aktív vagy passzív jogviszonnyal
  • Betöltött 18. életév
  • Precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség

Helyszínek

  • III. kerület
  • VIII. kerület
  • IX. kerület
  • XIII. kerület
  • XX. kerület

Munkaidő

  • Hétfőtől-vasárnapig, heti 2-3 napon 4-6-8 órában, de akár heti 40 órában is végezhető

Amit kínálunk

  • Hetente készülő teendőidhez igazodó beosztás
  • Bruttó órabér 1269,-Ft
  • 18:00 utáni munkavégzés esetén bruttó órabér 1449,-Ft

Jelentkezni a lenti rövid űrlap kitöltésével lehet, a Jelentkezés gombra kattintva. Kollégáink keresni fognak a megadott elérhetőségeiden.

Helyek Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Értékesítés / Kereskedelem
Aktiválás időpontja 2019.11.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre