Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pénztáros munkalehetőség a 13. kerületben

DOLOGIDŐ Munkaerő-közvetítő és -kölcsönző Kft.
Régió: XIII. kerület

Hozzáadva: 2019.06.16.
Jelentkezési határidő: 2019.06.19.

Nemzetközi áruházlánc 13. kerületi áruházának Pénztáros munkatársakat keresünk hosszú távra, azonnali kezdéssel!

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII. kerület

Feladat:

  • Kassza szakszerű működtetése
  • Ismeri az akciókat és az akciós termékeket, szakszerűen tájékoztatja a vásárlókat.
  • Rendezett, tiszta munkakörnyezet fenntartása

Munkaidő:

  • 1 műszakos (délelőttös műszak) munkarend heti 5 napban.
  • Napi 6-8 órás munka

    Elvárások:

    • Vevőközpontú szemlélet
    • Egészségügyi alkalmasság
    • Alapfokú termék- és áruismeret
    • Lelkes és elkötelezett hozzáállás

    Amit kínálunk:

    • Alapbér: Bruttó 1.091 Ft/órabér
    • Közvetlen, barátságos kollégák
    • Biztos, hosszútávú munkalehetőség

    Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését jelentkezzen az űrlap kitöltésével vagy a megadott email címen.

    Helyek XIII. kerület
    Kategória Egyéb
    Aktiválás időpontja 2019.06.08.
    Iratkozzon fel állásértesítőre