Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pénztáros / Mozijegy Értékesítő

  • 5D Cinema Kft.
  • Szeged, Csongrád
  • A hirdetés 32 napja lejárt

A szegedi ÁRKÁD-ban levő üzletünkbe keresünk

munkatársat, fiatalos és lendületes csapatunkba.

Feladatok:

  • az üzletbe érkező vendégek udvarias fogadása
  • vendégek rövid tájékoztatása a mozi működéséről
  • jegyárusítás, a pénztárgép kezelése
  • a mozi számítógépes rendszerének működtetése
  • az üzlet adminisztrációjához kapcsolódó feladatok elvégzése
  • az üzlet nyitásával és zárásával kapcsolatos feladatok elvégzése

Elvárásaink:

  • jó kommunikációs készség
  • képesség nagyfokú önálló munkavégzésre
  • középfokú végzettség
  • alapvető számítógépes ismeretek
  • magabiztos megjelenés

Amit ajánlunk:

  • nagyfokú önállóság
  • remek munkakörnyezet
  • stabil állás
  • versenyképes fizetés

Fényképes önéletrajzokat e-mailben várunk a lenti címen.

Helyek Szeged
Csongrád
Kategória Szakmunka / fizikai munka > Bolti eladó, pénztáros, Pénztáros
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre