www.cvonline.hu

PÉNZTÁROS-HITELÜGYINTÉZŐ

  • A hirdetés 618 napja lejárt

63 boltra kiterjedt országos üzlethálózat, több mint 900 munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan bővülő piaci jelenlét.
A több mint 27 éves múlttal rendelkező Vöröskő Kft. a magyarországi műszaki kereskedelem legnagyobb magyar tulajdonú szereplője.

  • Ha Te is szívesen dolgoznál egy dinamikusan fejlődő hazai cégnél,
  • Ha érdekel az áruhitel ügyintézés és a pénztárosi feladatok,
  • Ha precíz, alapos és megbízható vagy a munkádban,
  • Ha kiemelkedően jó a kommunikációs és kapcsolatteremtő képességed,
  • Ha szereted a kihívásokat,

akkor Téged keresünk HAMAROSAN NYÍLÓ üzletünkbe!

Küldd el jelentkezésed

állásajánlatunkra!

Feladataid:
Pénztárgép pontos kezelése|A vásárlók magas színvonalú kiszolgálása |Számlák kiállítása |
Hitelértékesítés| Hiteldokumentáció készítés |A hitelügyintézés adminisztratív feladatai | Bankokkal való kapcsolattartás | Banki adminisztrációs felület kezelése

Elvárásaink:
Középfokú végzettség | Felhasználói számítógépes ismeret | Vásárlóközpontú gondolkodásmód| Nyitott, mosolygós személyiség | Előny: Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, PSZÁF hatósági vizsga

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem | Folyamatos szakmai fejlődés | Stabil  cégháttér | Fiatalos, dinamikus csapat | Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: DUNAKESZI
Fényképes önéletrajzodat az alábbi e-mail címre várjuk, a Dunakeszi pénztáros-hitelügyintéző jeligével.