Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pénztáros- Hatvan

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: Hatvan

Hozzáadva: 2019.11.28.
Jelentkezési határidő: 2019.12.13.

Nemzetközi kiskereskedelmi áruházlánc, amely 1994-ben jelent meg Magyarországon. Világszerte 5381 üzletet üzemeltet.

Feladatok:

  • kereskedelmi egységekben, üzletekben az áruk értékesítése
  • vevők és ügyfelek tájékoztatása az aktuális akciókról, kedvezményekről

Elvárások:

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • aktív vagy passzív státusz
  • érvényes egészségügyi kiskönyv (érvényes tüdőszűrő, orvosi igazolás-fertőző betegségtől mentes)
  • jó kommunikációs készség
  • precíz munkavégzés
  • 18. betöltött életév

Munkaidő

  • hosszú távra (minimum 3 hónap) hétfőtől-vasárnapig változó beosztásban, az órarendedhez igazodva
  • minimum heti 20 óra

Amit kínálunk

  • diákbér: bruttó 1269 Ft/óra, 18 óra után bruttó 1449 Ft/óra

Kérlek, töltsd ki a lenti rövid űrlapot, vagy hívd a 06-70/452-3177-es vagy a 06-70/452-3196-os telefonszámok egyikét. Visszahívunk!

Helyek Hatvan
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Értékesítés / Kereskedelem
Aktiválás időpontja 2019.11.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre