www.cvonline.hu

Pénztáros - eladó

  • Company_icon Kőházy-Tradíció Kft
  • Location_icon XIII. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 2 napja lett frissítve

XIII. kerületi, stabil munkahelyre, festékkereskedő céghez szorgalmas munkatársat keresünk

munkakörbe.

Számítógépes ismeretek, középfokú végzettség, kereskedelmi tapasztalat, festék- vagy építőanyag-telepi szakmai tapasztalat, jogosítvány, magasfokú terhelhetőség, rugalmasság, különböző építő- és felújító munkák szakmai ismerete előnyt jelent.

Fényképes önéletrajzot várunk.

Kiemelt bérezés!

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka
Szakmunka / fizikai munka > Bolti eladó, pénztáros, Pénztáros
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.06.11.