Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pénztáros-árufeltöltő (Budapest, Lehel út)

  • Company_icon KIKA Lakberendezési Kft.
  • Location_icon Pest, Budapest, XIII. kerület
  • A hirdetés 112 napja lejárt

Ha szeretnél egy jó hangulatú, összetartó csapat tagja lenni, akkor téged várunk

heti 40 órás munkaidőbe, mint:

Pénztáros-árufeltöltő

Budapest, Lehel úti munkavégzéssel

FELADATOK:

  • Megbízható, pontos pénztárkezelés, ÁFÁ-s számla kiállítás
  • Árufelöltés, termékek árazása
  • A kasszák és azok környékének rendben tartása

LEENDŐ MUNKATÁRSUNK:

  • Középfokú végzettséggel rendelkezik
  • Gyorsan, pontosan és precízen dolgozik
  • Vevőközpontú, megbízható, felelősségteljes és elkötelezett

AMIT NYÚJTUNK:

  • Juttatás: – br. 235.000,- Ft (pótlékokkal, cafetériával)
  • Éves hűségprémium
  • Munkába járás költségének térítése

Amennyiben kedvet érzel és megfelelsz a fentieknek, akkor várjuk jelentkezésed önéletrajzzal 2018.08.17-ig.

Helyek Pest
Budapest
XIII. kerület
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Bolti eladó, pénztáros, Pénztáros
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre