Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

PÉNZTÁRFELELŐS - KECSKEMÉT

H&M Hennes & Mauritz Kft.
Régió: Kecskemét, Bács-Kiskun

Hozzáadva: 2019.09.06.
Jelentkezési határidő: 2019.10.05.
H&M

A világ egyik legnagyobb divat -kereskedelmi cégeként a H&M számos karrier lehetőséget kínál. Hiszünk   a munkatársaink fejlődési képességében, és emellett támogatunk mindenkit abban, hgy cégünknél elérhesse kitűzött céljait.

 Egy pörgős, izgalmas, változatos környezet vár Téged, amely sohasem unalmas!

A csapatunk bővül, szívesen látjuk a divat szerelmeseit ,azokat akik tudják hogyan inspiráljanak és motiváljanak egy csapatot , hogy nagyszerű eredményeket érhessünk el.

Ez esetben az alábbi pozícióra jelentkezhetsz:

PÉNZTÁRFELELŐS, KECSKEMÉT

A te felelősségeid

A munkakörödbe az alábbiak fognak tartozni:

  • Biztosítod, hogy a kasszázási folyamatok a lehető legjobban legyenek megszervezve.
  • Biztosítod , hogy az üzlet teljesíti a könyvelésre vonatkozó munkafolyamatokat és szabályokat , a bérszámfejtés és készpénz-kezelés a törvényeknek és a hiánymegelőzésre vonatkozó előírásoknak  megfelelően történik
  • Segítesz a munkatársaidnak megszerezni a tudást, és a legjobb módszereket alkalmazni az irodában, hogy  magas  szintű kiszolgálást tudjuk nyújtani  a vásárlóink számára.
  • Támogatod az üzleti célok elérését, azzal, hogy bemutatod a hatékonyság-növelés módját
  • Tréningeket tartasz az üzleted dolgozói számára az adminisztratív folyamatokkal kapcsolatosan
  • Elkészíted a kívánt kimutatásokat és adatokat
  • Példakép vagy a csapatod számára

A te képességeid

Mint mindenki a H&M-nél, reméljük, hogy te is kereskedelmi szemlélettel rendelkezel, társaság kedvelő, nyitott, jó kommunikációs képességű és motivált, energikus és optimista vagy. Az alábbi személyes tulajdonságokra lesz szükséged

  • Minimum 2 éves tapasztalat hasonló területen
  • Kitűnő interperszonális készségekkel rendelkezel, és rendkívül jól tudsz bánni a vásárlókkal
  • Képes vagy egyenes, építő jellegű visszajelzést adni és tanítani a csapatodat
  • Hatékonyan szervezed és priorizálod a feladataidat az üzleti szükségleteknek megfelelően
  • Képes vagy több, egy időben zajló feladatot elvégezni
  • Pozitív hozzáállás jellemez, valamint szeretnél tanulni és fejlődni
  • Képes vagy konstruktív és egyenes visszajelzést adni a csapatodnak
  • Hatékonyan szervezed és priorizálod a feladataidat
  • Pozitív hozzáállás jellemez, valamint szeretnél tanulni és fejlődni.

Amit ajánlunk Neked:

  • Határozott idejű munkaszerződés a meghosszabbítás lehetőségével,
  • Bónusz új dolgozók ajánlásáért,
  • Eredményalapú bónuszok,
  • Állandó, 25% személyzeti kedvezmény Neked és plusz egy családtagodnak a H&M csoport üzleteiben és online
  • Sport kártya
  • Cégen belüli tréningek
  • Lehetőség a cégen belüli fejlődésre (a toborzási folyamataink több, mint 70%-át belsőleg végezzük),
  • Esély arra, hogy megtapasztald a H&M egyedi kultúráját.

A H&M-nél csak Te szabhatsz határokat a karrierlehetőségeidnek!
A személyes növekedésed ugyanolyan fontos számunkra, mint vállalatunk!

Felkeltettük az érdeklődésedet? Most itt a lehetőség egy rendkívüli karrierre!

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Kecskemét
Bács-Kiskun
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztratív vezető, Irodavezető
Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka > Pénztáros
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Irodavezető
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre