Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pénzintézeti folyamatszervező

  • RecruIT Kft.
  • XIII. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 106 napja lejárt

Ügyfelünk banki területen tevékenykedő cégek, informatikai igényeinek kiszolgálásával foglalkozik. Jelenleg Pénzintézeti folyamatszervező munkatárssal szeretnék bővíeni csapatukat.

Pozíció azonosító: B28P
Munkavégzés helye: Budapest - XIII. Kerület

Feladatok:

  • Pénzintézeti folyamatok felmérése, kialakítása
  • Banki rendszerek bevezetésének előkészítése, követelmények azonosítása
  • Specifikációk készítése, dokumentáció készítés koordinálása
  • Fejlesztési feladatok megoldásának tervezése.
  • Tesztelés megtervezése és irányítása
  • Kapcsolattartás a megrendelővel, a megrendelő elvárásainak feldolgozása
  • A megrendelő követelmény meghatározásának támogatása

Elvárások:

  • Minimum 3 év pénzintézeti projekt környezeti tapasztalat
  • Gazdasági, Pénzügyi, vagy Gazdasági-informatikai felsőfokú végzettség
  • Analitikus gondolkodás
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Rendszerszemlélet
  • Folyamatalapú gondolkodás
  • Proaktív hozzáállás
  • Megbízhatóság és csapatmunka
  • Gyakorlat MS Office eszközök használatában

Előny:

  • Rendszerkiváltási, migrációs projekt tapasztalat
  • Banki, vagy vállalatirányítás informatikai rendszer bevezetési, tesztelési projektben való részvétel
  • Passzív banki termékek ismerete
  • Projekt módszertani vagy PM ismeretek
  • UML vagy egyéb folyamattervezési ismeretek (pl. EA)
  • Államháztartási ismeretek

Amit kínál a cég:

  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Fejlődési lehetőség, tanfolyamokon, továbbképzéseken való részvétel
  • Meghatározó banki szereplőknél szerezhető tapasztalat

Küldd el az önéletrajzod!

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki szakértő
IT / Informatika
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi menedzser, Pénzügyi projektmenedzser, Pénzügyi szakember
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre