www.cvonline.hu

Pénzfeldolgozó

  • A hirdetés 1269 napja lejárt

G4S Készpénzlogisztikai Kft.

Budapesti székhelyű, minőségi biztonsági szolgáltatásokat nyújtó multinacionális cég

munkatársakat keres

PÉNZFELDOLGOZÓ

munkakörbe,
állandó éjszakás munkarendbe.

Feladat:

  • Bankjegyek (papírpénz) minőségi vizsgálatával egybekötött mennyiségi ellenőrzése (nők által is könnyen elvégezhető munka)
  • Érmék (fémpénz) minőségi vizsgálatával egybekötött mennyiségi ellenőrzése (általában férfiak által végzett munka)

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Feddhetetlen előélet
  • Jó monotónia tűrés
  • Terhelhetőség

Egyéb:

  • Pénz és/vagy értékkezelési gyakorlat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • stabil hátterű piacvezető vállalat
  • professzionális munkakörnyezet
  • hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII. kerület

Munkaidő:

  • Állandó éjszakai műszak,

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát „Pénzfeldolgozó” megjelöléssel juttassa el hozzánk az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő