Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pénz- és Értékszállító

  • CRITERION Készpénzlogisztikai Kft.
  • XIII. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 6 napja lejárt

CRITERION Készpénzlogisztikai Kft.
munkatársat keres

Pénz és értékszállító

munkakörbe
(Budapest)

Vagyonőrként szeretnél izgalmas, változatos munkát végezni, ahol sokat lehetsz úton, rendelkezel vagyonőri végzettséggel és feddhetetlen az előéleted?

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • Pénz- és értékszállítás tervezett útvonalon, sokszínű ügyfélkör számára
  • Minimális papíralapú dokumentáció mellett gyors átadás átvételi folyamatok

TÉGED KERESÜNK, HA MEGFELELSZ AZ ALÁBBI FELTÉTELEKNEK:

  • Rendelkezel személy és vagyonőri végzettséggel
  • Feddhetetlen az előéleted

AMIÉRT ÉRDEMES A CRITERION-NÁL DOLGOZNI:

  • Teljes bejelentett munkabért kapsz
  • Havonta jutalmazzuk a kimagasló teljesítményt
  • Korszerű, díjmentes munkaruházatot biztosítunk
  • Előre tervezhető beosztással számolhatsz
  • Előrelépési és képzési lehetőségek várnak rád
  • Összetartó közösség tagja lehetsz
  • Nálunk igénybe vehetsz plusz szociális juttatásokat is (támogatások, kedvezmények, ingyenes belépők)

ELÉRHETŐ JÖVEDELEM: Bruttó 420 000 Ft

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küld el fényképes magyar nyelvű önéletrajzodat munkakör feltüntetésével.

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika > Biztonsági felügyelő, Biztonsági szakértő
Szakmunka / fizikai munka > Biztonsági őr, vagyonőr, portás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Minimum bruttó fizetés 420000
Aktiválás időpontja 2019.05.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre