Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pék (hipermarketben) (Budaörs)

  • Auchan Magyarország Kft.
  • Pest, Budapest, Budaörs
  • A hirdetés tegnap lejárt

Pék (hipermarketben)

Az Auchan egy francia nemzetközi kiskereskedelmi csoport és multinacionális vállalat, melynek központja Franciaországban, Croix-ban (Lille) van. Az Auchan jelenleg 287.000 munkavállalót foglalkoztat és 1774 áruházat üzemeltet a világ 12 országában.

Legyél csapatunk tagja! Ragadd meg a lehetőséget!

Feladatok

  • Az áruosztály megfelelő működésének biztosítása, jó minőségű pék termékek előállítása
  • A vásárlók szívélyes fogadása, kiszolgálása, tájékoztatása
  • A termékek vonzó kihelyezése
  • A raktár és műhely rendben- és tisztántartása
  • A termékek minőségének, frissességének biztosítása
  • Higiéniai és minőségi követelmények, gyártástervek betartása
  • Leltárak lebonyolítása

Elvárások

  • Szakirányú végzettség és / vagy szakmai tapasztalat
  • Elhivatottság a pék szakma iránt
  • Precizitás, pontosság
  • Jó kommunikációs készség
  • Dinamikus személyiség
  • Jó teherbíró képesség
  • Önállóság

Előnyök

  • Kereskedelmi tapasztalat

Juttatások

  • A munkaerőpiaci változásokat követő versenyképes alapbér, mely a teljesítmény arányában továbbfejlődik
  • Cafetéria kártya
  • Többrétű prémiumrendszer
  • 5% vásárlási kedvezmény
  • A hazai kiskereskedelmi szektorban egyedülálló munkavállalói részvényesi program
  • Belépéskor szakmai képzés és pártfogó melletti betanulás
  • Fejlesztési programokban való részvételi és előmeneteli lehetőség
  • Szociális háló - széleskörű élet és balesetbiztosítási rendszer
  • Szociális támogatás a váratlanul nehéz helyzetbe került munkatársak számára

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Pest
Budapest
Budaörs
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka > Pék
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre