Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Patikalátogató

HAYS Hungary Kft.
Régió: Győr-Moson-Sopron

Hozzáadva: 2019.11.26.
Jelentkezési határidő: 2019.12.17.

Globálisan elismert gyógyszeripari partnerünk keres Dunántúlra új munkatársat csapatába
A következő feladatokban számítanak a leendő patikalátogatóra az ÉNY-i régióban

  • partner gyógyszertárak látogatása;
  • az adott terület forgalmának, céljainak elérése;
  • akciók, promóciók kezelése;
  • adminisztrációs feladatok ellátása.

Mire van szüksége a sikerhez:

  • min. 2-3 év releváns patikalátogató tapasztalat
  • Jó tárgyalási és szervezői képesség
  • Meggyőző fellépésű és jó megjelenésű, határozott személyiség
  • Előny: Aktív kapcsolat a területen

Mire számíthat partnerünktől:

  • Kiemelkedő alapfizetés és magas bónusz
  • autó, telefon, laptop, tablet, cafeteria
  • Szakmai kihívások

Ehhez a területhez tarozó kistérségek:
Bicske,Csorna,Dunaújváros,Gárdony,
Győr,Kapuvár,Kisber,Komárom,Mór,Mosonmagyaróvár,
Oroszlány,Sopron,Székesfehérvár,Tatabánya,Tata,Tet

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a 'Jelentkezem' gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Aktiválás időpontja 2019.11.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre