Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Patikalátogató

  • Az álláshirdetés 4 napja lett frissítve

Vényköteles és vény nélküli termékeket promocionáló cég munkatársat keres

Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

Főbb feladatok, munkák:

  • vényköteles és vény nélküli termékek kereskedelmi akcióinak kivitelezése gyógyszertárakban

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • gyakorlat a patikalátogatásban
  • kiváló kommunikációs képesség,
  • jó problémamegoldó képesség, önállóság
  • saját gépkocsi, jogosítvány és autóvezetési gyakorlat,
  • számítógépes ismeretek,
  • üzleti szemlélettel bíró személyiség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • több éves szakmai tapasztalat
  • Scriptor rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • megbecsülés és hosszú távú munkalehetőség,
  • biztos munkahely, fejlődés lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest

Helyek Budapest
Pest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Kereskedelmi menedzser, Területi képviselő
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.07.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre