Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pártfogó toborzó

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: Kaposvár

Hozzáadva: 2019.11.17.
Jelentkezési határidő: 2019.11.19.

Az SOS Gyermekfalu Magyarországi Alapítványa tagja a 134 országban működő SOS Gyermekfalvak Nemzetközi Szövetségének. Az alapítvány a gyermekek egészséges fejlődését célozza, amivel segítik a fiatalokat eredményes életkezdésükben és jövőjük kialakításában. Céljuk az otthonukat vesztett gyermekek nevelése, a veszélyeztetett helyzetű gyerekek és családjaik támogatása, érdekeik képviselete.

"Minden gyermeknek joga van szeretetben és tiszteletben felnőni."

SOS Gyermekfalu Magyarországi Alapítványa

Segítsd Te is ezt a nemes célt, pártfogó toborzói munkáddal, hogy minél több embert elérhessen!

Amennyiben kíváncsi vagy arra, hogy hogyan is telik az SOS Gyermekfalu toborzóinak egy napja, úgy az alábbi videón megnézheted:

Link megjelenítése">Link megjelenítése

Feladatok:

  • Pártfogó tagok toborzása
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Jó kommunikációs készség
  • Becsületes munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Heti 1-2 nap vállalása, de akár 6 is (szombatonként is!) rugalmas beosztásban

Munkavégzés helye

  • Kaposvár hipermarketei
  • Rendezvények
  • Közterület (jó idő esetén)

Amit kínálunk

  • Br. 1176 Ft/óra + jutalék
  • Rugalmas munkavégzés
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Hosszabb távon tervezhető diákmunka

Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztráltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy pontosan mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!

Helyek Kaposvár
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Alapítvány / Non-profit
Aktiválás időpontja 2019.11.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre