Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Parkolás ellenőr

  • Ez az álláshirdetés 3 napon belül lejár

Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet új munkatársat keres

PARKOLÁS-ELLENŐRZÉSI

feladatok ellátására.

Munkarend: hétfőtől-péntekig, két műszakban, napi 8 órában.

  • Kiszámítható munkarend
  • Előrelépési lehetőség, korrekt feltételek
  • Teljesítménytől függően az elérhető jövedelem (már a próbaidő alatt is):
    Bruttó: 330.000,- Ft + BKV bérlet.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Parkolás-ellenőri gyakorlat

Munkavégzés helye: 1054 Budapest, Bajcsy-Zsilinszky út 34.

Jelentkezésével és önéletrajzának megküldésével Ön hozzájárulását adja ahhoz, hogy a csatolt dokumentumokban található, vagy egyéb módon megadott adatait a Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet az adatvédelmi tájékoztatóban meghatározottak szerint kezelje abból a célból, hogy az állásajánlatra történő kiválasztást lebonyolítsa. Ezen hozzájárulását Ön bármikor, indokolás nélkül jogosult visszavonni elektronikus levél megküldése útján.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
V. kerület
Kategória Közigazgatás / Államigazgatás
Szakmunka / fizikai munka > Biztonsági őr, vagyonőr, portás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre