Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Közbeszerzési asszisztens

GA Iparfejlesztés Kft.
Régió: Törökbálint, Pest, Budapest

Hozzáadva: 2019.06.17.
Jelentkezési határidő: 2019.06.22.

A GA Iparfejlesztés Kft. egy technológiai és digitalizációs fejlesztéssel, valamint pályázati és közbeszerzési tanácsadással foglalkozó, fémipari területen tevékenykedő cégcsoport tagja. A megfelelő tanácsadói munka az eddiginél is magasabb színvonalú lebonyolítása érdekében keresünk kreatív, önálló munkavégzésre képes ambiciózus kollegát. A munkakör sokrétűségéből fakadóan a feladatok megvalósítása teljes embert kíván céltudatossággal és tenni akarással vezérelve.

Feladatok:

  • pályázatírói, közbeszerzési támogatás ügyfelek részére
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás, egyeztetés
  • EU-s és nem EU-s pályázatírás, pályázatmenedzsment
  • megbízások kontrollja, határidők betartatása az ügyfeleknél és a stratégiai partnereknél
  • mindezeket a lehető legnagyobb önállósággal.

Elvárások:

  • online Elektronikus Közbeszerzési Rendszer ismerete
  • EPTK ismerete
  • precizitás
  • jó kommunikációs készség
  • határozottság, magabiztos fellépés
  • eredményorientált gondolkodásmód
  • Microsoft Office magabiztos használata
  • B kategóriás jogosítvány.

Személyes kompetenciák:

  • szakma iránti elkötelezettség, felelősségvállalás
  • rendszerető, pontos, megbízható személyiség
  • kiváló stressztűrés, stresszkezelési tapasztalat
  • proaktív, kreatív hozzáállás
  • szívesen tanul új dolgokat, nem lehet zavarba hozni egy új feladattal
  • diplomáciai érzék.

Előnyt jelent:

  • műszaki érzék, affinitás (fémmegmunkálás)
  • angol nyelvtudás
  • projektvezetési, projekt lebonyolítási tapasztalat
  • nyitottság a tanulásra és a fejlődésre.

Amit biztosítunk

  • olyan feladatkör, melyben ismeretlen az unalom és a rutin
  • vevőkörünk és 21. századi technológiánk sokszínűsége
  • következetes, ám támogató vezető
  • képzés
  • magas szintű szakmai háttér és támogatás egy színvonalas, modern környezetben
  • nagyfokú önállóság, komoly szakmai kihívások, szakmai fejlődési lehetőségek
  • megegyezés szerinti versenyképes alapfizetés és teljesítményarányos anyagi juttatás
  • a teljesítmény kiemelkedő elismerése
  • része lehetsz egy fiatalos, dinamikus, csapatmunkára épülő vállalati kultúrának, ahol saját ötleteiddel hozzáadott értéket vagy képes teremteni, és erre lehetőséget is kapsz.

Amennyiben a fentiek érdekelnek és keresed az a munkahelyet, ahol hosszú távon képes vagy elkötelezetté válni és ahol megbecsülnek, akkor várjuk a feladatkörre szabott motivációs leveledet és fényképes önéletrajzodat.

Munkavégzés helye: Törökbálint

Helyek Törökbálint
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Menedzser asszisztens, Pályázatíró
Közigazgatás / Államigazgatás > Adminisztrációs menedzser, Irodai ügyintéző, Program koordinátor
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre