www.cvonline.hu

Pályázati referens

  • A hirdetés 13 napja lejárt

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

Kancellária, Pénzügyi és Számviteli Igazgatóság

EU-s és Hazai Pályázatok Pénzügyi Elszámolása Osztály

pályázatot hirdet

munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
A munkavégzés helye: 1111 Budapest, Egry József utca 20-22.

A munkakörbe tartozó feladatok:

  • pályázati kérelmek fogadása,
  • a kapcsolódó költségterv ellenőrzése és nyilvántartásba vétele;
  • kapcsolattartás az egyetemi szervezeti egységekkel, külső szervekkel, melynek keretében a pályázatok megírásában és a projektek eredményes lebonyolításában való aktív segítségnyújtás az egyetemi szervezeti egységeknek;
  • adatszolgáltatás a pályázatok megírásához és a projektek menedzseléséhez, továbbá a pályázatok formai ellenőrzéséhez,
  • tájékoztatás az aláíratás rendjéről;
  • pályázatfigyelés, a megszerzett információk szervezeti egységek részére történő rendelkezésre bocsátása;
  • hírlevélbe/honlapra pályázati szempontból releváns hírek, cikkek rendszeres készítése és feltöltése;
  • fentiek adminisztrálása, dokumentálása, pályázatok adatbázisba vitele;
  • pályázati információs napokon való részvétel, támogató szervek honlapjainak részletes megismerése, folyamatos figyelemmel kísérése;
  • a támogatási szerződések és módosításainak ellenőrzése, különös tekintettel a változások pénzügyi vonatkozásaira;
  • adatszolgáltatás az osztály területéhez tartozó pályázatokkal/projektekkel kapcsolatosan, a pályázatok pénzügyi elszámolásának ellenőrzése;
  • a projektek költségvetésének nyomon követése;
  • a pályázati elszámolások analitikus nyilvántartásának vezetése

Pályázati feltételek:

  • főiskolai vagy egyetemi végzettség gazdasági területen,
  • projekt/pályázat menedzsment területén szerzett legalább 1 év szakmai tapasztalat
  • pénzügyi-számviteli képesítés, EU-s képesítés
  • MS Office (irodai alkalmazások) felhasználói szintű ismerete
  • angol nyelvből legalább középfokú "C" típusú nyelvvizsga
  • cselekvőképesség, büntetlen előélet

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • a 2014-2020-as időszak hazai operatív programjához kötődő pályázatok lebonyolításával kapcsolatos tapasztalat
  • H2020 pályázatok, közvetlen brüsszeli források elszámolásában szerzett tapasztalat
  • felsőoktatási intézményben szerzett szakmai tapasztalat

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • szakmai önéletrajz
  • bizonyítványok másolata
  • az alkalmazás feltétele: 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • nyilatkozat arról, hogy a pályázó hozzájárul személyes adatainak pályázattal összefüggő kezeléséhez
Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Pályázatíró, Ügyintéző
Közigazgatás / Államigazgatás > Irodai ügyintéző
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Közgazdász
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági szakember
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.01.09.