Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pályázati menedzser

  • DMRV Dunamenti Regionális Vízmű Zrt.
  • Vác, Budapest, Pest
  • A hirdetés 25 napja lejárt

A DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.

váci központjába

PÁLYÁZATI MENEDZSER

munkakörbe munkatársat keres.

Feladatai:

  • Európai Uniós források felhasználásával megvalósuló pályázatok folyamatának figyelése és működtetése (pályázatfigyelés, pályázatírás, tenderdokumentációk összeállítása, pályázása és az elnyert projekt folyamatának követése, koordinálása, kapcsolattartás a szakmai partnerekkel),
  • A projekt kapcsán szükséges engedélyeztetési folyamat lebonyolítása,
  • Kapcsolattartás hatóságokkal, közigazgatási szervekkel,
  • Projektmenedzsment feladatok ellátása.

Feltételek:

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági, jogi vagy műszaki),
  • MS Office alkalmazások magas szintű ismerete,
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent:

  • Vízellátási területen való jártasság,
  • Ivóvízellátás, szennyvízgyűjtés, tisztítás elhelyezés témájú beruházások bonyolításában, műszaki ellenőrzésében szerzett tapasztalat,
  • EU-s támogatással eddig megvalósuló magyarországi fejlesztési programokkal (KEHOP, regionális programok stb.) összefüggő munkavégzésben eltöltött legalább 3 év tapasztalat,
  • Közbeszerzési ismeretek.

Amit kínálunk:

  • Béren kívüli juttatások,
  • Munkába járás költségtérítés.

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, bérigény megjelölésével lehet.

 Adatvédelmi tájékoztatónk megtalálható a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Vác
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Pályázatíró, Szervező
Jog / Jogi tanácsadás > Jogi menedzser
Közigazgatás / Államigazgatás > Adminisztrációs menedzser, Irodai ügyintéző
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre