www.cvonline.hu

Pályázati ellenőr

  • A hirdetés 185 napja lejárt

Magyar Labdarúgó Szövetség

A Magyar Labdarúgó Szövetség felvételt hirdet

pályázati ellenőr

munkakör betöltésére.

Bérezés megállapodás alapján történik.

Munkaköri feladatok

  • TAO támogatások felhasználásának dokumentum alapú és helyszíni ellenőrzése a vonatkozó jogszabályok, eljárásrendek és egyéb útmutatók alapján, ennek keretében a benyújtott elszámolások és előrehaladási jelentések formai és tartalmi ellenőrzése, hiánypótlások, jóváhagyások, egyéb döntési javaslatok előkészítése,
  • Részvétel a támogatások helyszíni ellenőrzésében,
  • Részvétel a döntés-előkészítésben,
  • Az eljárásokhoz kapcsolódó jogszabályok, eljárásrendek, útmutatók naprakész ismerete, nyomon követése, betartása és betartatása
  • Folyamatos információszolgáltatás és riportok készítése a vezetőség felé
  • Kapcsolattartás a sportszervezetekkel
  • Egyéb adminisztratív teendők

Pályázati feltételek:

  • Egyetemi, főiskolai vagy felsőfokú végzettség,
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek (irodai alkalmazások),
  • B kategóriás jogosítvány,

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Látvány-csapatsportok támogatásában (TAO) szerzett tapasztalat,
  • Pályázati területen szerzett tapasztalat,
  • Helyszíni ellenőrzési gyakorlat; monitoring tapasztalat,
  • Mérlegképes könyvelői végzettség, pénzügyi vagy jogi végzettség;

Szükséges kompetenciák:

  • Kiváló kommunikációs készség és csapatszellem
  • Jó szervező- és problémamegoldó készség
  • Precizitás, analitikus, gyakorlati és célorientált munkamódszer
  • Önállóság, terhelhetőség, kitartás, gyors munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Kiszámítható egzisztenciális és innovatív környezet
  • Szakmai fejlődés
  • Jó csapatmunka
  • Utazási lehetőség

A munkáltató profilja:

A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) Magyarországon működő, labdarúgással foglalkozó sportszervezet, amely a sportágban sporttevékenységet folytató jogi és természetes személyek tevékenységét összehangoló, munkájukat segítő, a sportágat önkormányzatiság elvén irányító, kiemelkedően közhasznú szervezetként működő sportági országos szakszövetség.

Helyek Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrátor, Ügyintéző
Jog / Jogi tanácsadás > Jogi asszisztens, Jogi menedzser
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Kontroller, Pénzügyi ellenőr, Pénzügyi kontroller, Pénzügyi szakember
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.01.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre