Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pályázati asszisztens (Filmiparban)

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: XIV. kerület

Hozzáadva: 2019.10.24.
Jelentkezési határidő: 2019.11.07.

A Magyar Nemzeti Filmalap Zrt. tevékenységeivel a magyar filmipar fejlődését segíti elő, mindezt a moziforgalmazásra szánt filmek gyártásával és terjesztésével. Ha úgy érzed kommunikatív vagy, nem félsz határozott lenni és kimondani a saját véleményed akkor olvasd el a feladatokat és az elvárásokat és jelentkezz!

Tekints bele Te is a filmipar működésébe!

Feladatok:

  • Filmalap pályázatatási rendszerének adminisztrációja
  • Beékező pályázatok érkeztetése, iktatása
  • Hiánypótlások kiküldése
  • Beküldött pályázatok Döntőbizottsági ülésre való előkészítése
  • Nyertes pályázatok szerződéskötésre való előkészítése
  • On-line felület folyamatos felügyelete, javaslattétel programozó felé a szükséges informatikai módosításokról

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Filmes érdeklődés
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Munkaidő

  • Napi 4 órában vagy heti 20 óra rugalmasan hétfő és péntek között
  • Órarendhez igazítható diákmunka
  • Hosszú távú munka, 1 éves vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1059 Ft/óra
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Izgalmas filmek

Előnyt jelent:

  • Érdeklődés a filmipar és kifejezetten a magyar filmek iránt

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címen.

Helyek XIV. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2019.10.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre