www.cvonline.hu

Pályamunkás (Győr)

  • A hirdetés 50 napja lejárt

MÁV Zrt.
pályamunkás

Helység Győr
Terület Pálya- és mérnöki létesítmények (pálya- és eszközgazdálkodás, karbantartás)
Foglalkoztatás formája Határozatlan idejű
Munkaidő Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • munkáscsapat tagjaként részvétel a vasúti alépítmény és felépítmény karbantartási, gondozási munkálataiban
  • a vágányok és kitérők üzem közbeni meghibásodásai és zavarai esetén irányító személy utasításai alapján részvétel az elhárításban
  • balesetek, rendkívüli események során az ideiglenes vagy végleges helyreállítást végző brigád tagjaként tevékenykedik
  • segítő közreműködés a pálya vizsgálatát, ellenőrzését (pályafelügyeletet) végző szakember munkájában

A munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú állami iskolai végzettség - vasipari szakképesítés
  • orvosi alkalmasság

Amit ajánlunk

  • vasúti menetkedvezmény
  • cafetéria

Jelentkezési határdidő: 2017.12.31.

Bővebb felvilágosítást ad Hollósi Lászlóné 22/315-271 / 02/41-89

Várjuk jelentkezését!

Helyek Győr
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Vasúti alkalmazott
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Aktiválás időpontja 2017.12.03.