www.cvonline.hu

Pályamunkás (Előmunkás) - Monor

  • A hirdetés 2 napja lejárt

MÁV Zrt.
pályamunkás (Előmunkás)

Helység
Monor

Terület
Pálya- és mérnöki létesítmények (pálya- és eszközgazdálkodás, karbantartás)

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • a vasúti pálya karbantartási, felújítási munkálataiban való részvétel
  • a vágányok és kitérők üzem közbeni meghibásodások elhárítása
  • a rendkívüli események, meghibásodások miatt bekövetkezett zavarok elhárítása

A munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú iskolai végzettség (szakmunkás/szakiskolai) - vasipari vagy építőipari szakirány
  • orvosi alkalmasság

A munkakör betöltésének feltétele, hogy a jelölt megszerezze a szükséges elméleti és gyakorlati ismereteket a részére előírt vizsgával záruló tanfolyamon.

Előnyt jelent

  • 1 év szakmai gyakorlat

Amit ajánlunk
A munkáltató által biztosított vasúti képesítések megszerzését követően az elérhető havi bruttó jövedelem pótlékokkal és cafeteriával együtt akár 215.000-240.000 Ft.

Amit ajánlunk továbbá:

  • hosszú távú biztos munkahely
  • kiszámítható munkaidő és jövedelem
  • utazási kedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)
  • a havi bruttó alapbér 3,5 %-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • a tanulmányok idejére minden érintett munkavállalónak díjmentes szállás biztosítása a vizsgákat sikeresen teljesítő munkavállalóknak budapesti vagy környéki pozíciókban kulturált munkavállalói szállás biztosítása
  • egészségmegőrző program
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • ruházati ellátás

2018.02.19.

Bővebb felvilágosítást ad
Bodnár Zita 1/511-6728 01/67-28

Várjuk jelentkezését!

Helyek Monor
Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Vasúti alkalmazott
Építés / Ingatlan > Építőipari szakmunkás, Karbantartó
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.01.29.