Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pályamunkás (Budapest)

  • Company_icon MÁV FKG Kft.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • A hirdetés 147 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV FKG Kft.

Pályamunkás

Helység
Budapest
Terület
Pálya- és mérnöki létesítmények (pálya- és eszközgazdálkodás, karbantartás)
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
Társaságunk, a nagy tradíciókkal rendelkező MÁV FKG Kft. a MÁV Zrt. leányvállalata. 1994. évi alapításától kezdve mára országos lefedettséggel, közel 1500 fővel, több milliárdos árbevétellel az ország egyik legjelentősebb vasúti pályaépítéssel, karbantartással, felújítással, valamint gép- és alkatrészgyártással foglalkozó társaságává vált. Célunk, hogy hosszú távú, korrekt együttműködést alakítsunk ki minden meglévő és leendő partnerünkkel a megrendelői igényekből fakadó feladataink teljes körű és magas színvonalú ellátásával.

Feladatok

  • kialakítják a vasúti pályaépítésnél az ágyazati profilt
  • lefektetik, cserélik a keresztaljakat, vasúti síneket
  • javítják a kitérőket, bontják, cserélik az alkatrészeket
  • rakodják az anyagokat (géppel, kézzel)
  • kaszálja és takarítja a vágányközöket

A munkakör betöltésének feltételei

  • 8 általános iskolai végzettség

Előnyt jelent

  • állami középfokú iskolai végezettség (vasipari végzettség)
  • "B" kategóriás jogosítvány

Amit ajánlunk

  • hosszú távú biztos munkahely
  • kiszámítható munkaidő és jövedelem
  • választható béren kívüli juttatás évente bruttó 271.400 Ft értékben valamint nettó 96.000 Ft értékű juttatás Szépkártya vendéglátás alszámlára
  • a havi bruttó alapbér 3,5 %-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • utazási kedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)

2018.08.22.

Bővebb felvilágosítást ad
Pongó Istvánné 30/435-8830

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Vasúti alkalmazott
Építés / Ingatlan
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Építőipari munkás, Karbantartó, Kertész, Szerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.31.
Iratkozzon fel állásértesítőre