www.cvonline.hu

Pályalétesítményi szakértő II. (Budapest)

  • A hirdetés 18 napja lejárt

MÁV Zrt.
pályalétesítményi szakértő II.

Helység
Budapest

Terület
Pálya- és mérnöki létesítmények (pálya- és eszközgazdálkodás, karbantartás)

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • a felügyeleti, hiba- és zavarelhárítási tevékenység irányítása, összehangolása
  • műszaki tervek (karbantartási, felújítási, beruházási, bontási, átalakítási, építési, korszerűsítési, stb.) bírálása, véleményezése, jóváhagyásra előterjesztése
  • a pályafelügyeleti, karbantartási, felújítási és fejlesztési tevékenység szakmai szabályozása
  • a létesítményekkel kapcsolatos kivitelezési munkák ellenőrzése, a szükséges intézkedések megtétele
  • pályázati kiírások műszaki tartalmának meghatározása, véleményezése, módosításaira javaslattétel
  • a létesítmények állapotának folyamatos figyelemmel kísérése
  • precíz, műszakilag megalapozott elemzések, javaslatok készítése

A munkakör betöltésének feltételei

  • állami felsőfokú szakirányú végzettség (elsősorban építőmérnök)
  • felsőfokú mérnök szakvizsga - felsőfokú építési és pályafenntartási beszámoló (amelynek megszerzéséhez a munkáltató képzést biztosít a munkabér folyósítása mellett)
  • 19/2011 NFM rendelet szerinti Egyszerűsített forgalmi (TEB, Pálya) vizsga (amelynek megszerzéséhez a munkáltató képzést biztosít a munkabér folyósítása mellett)
  • MÁV belső utasításai (szakmai, forgalmi, munkavédelmi, stb.)
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • 5-8 év szakmai tapasztalat

Előnyt jelent

  • felsőfokú mérnök szakvizsga - felsőfokú építési és pályafenntartási beszámoló megléte
  • 19/2011 NFM rendelet szerinti Egyszerűsített forgalmi (TEB, Pálya) vizsga megléte

2018.01.02.

Bővebb felvilágosítást ad
Mórocz Andrea 1/511-5922 / 01/59-22

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Építőmérnök
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.01.08.