Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pályakezdő Webfejlesztő

  • Az álláshirdetés 10 napja lett aktiválva

A National Instruments pályakezdő webfejlesztő munkatársat keres debreceni irodájába, hogy egy 5-10 fős agilis csapat tagjaként a vállalatunk weboldalához (ni.com) tartozó informatikai rendszerek fejlesztésében vegyen részt.

Főbb feladatok és hatáskör:

  •  Full stack webfejlesztési feladatok ellátása Java környezetben
  •  Együttműködés a csapattagokkal SCRUM módszertan alapelvei alapján
  •  DevOps feladatok ellátása

Elvárások:

  •   Informatikai területen szerzett diploma (legalább Bsc)
  •   Kommunikációképes angol nyelvtudás (B2)
  •   Objektumorientált programozási és relációs adatbázis modell ismeretek
  •   Java, SQL, HTML alapszintű ismerete.

Előnyök:

  •   JEE technológiák ismerete (Servlet, JSP, JSF, RichFaces, JDBC, JAXP, JMS, stb.)
  •   Front-end technológiák ismerete (CSS3, HTML5, JavaScript, Bootstrap, jQuery)
  •   CMS rendszerekkel, keresőmotorokkal, verziókezelő rendszerekkel szerzett tapasztalatok
  •   Agile szoftverfejlesztési metodológia gyakorlati ismerete (Scrum)

Amit kínálunk:

  •  Folyamatos betanulás mentor programon és tréningeken keresztül
  •  Versenyképes fizetés, kiemelkedő cafeteria csomag és további béren kívüli juttatások
  •  Sokrétű szakmai fejlődési és előmeneteli lehetőségek
  •  Rugalmas munkaidő
  •  Összetartó és támogató közösség és kiemelkedő vállalati kultúra
  •  Külföldi munkavégzés, utazási lehetőség

Rólunk:

A tesztelési, mérési és vezérlési megoldások területén világszinten élen járó National Instruments Corporation 2001-ben hozta létre leányvállalatát Debrecenben. Folyamatos fejlődésünk mellett büszkék vagyunk emberközpontú vállalati kultúránkra és arra, hogy olyan rendszereket biztosítunk a mérnökök és tudósok számára, melyek megváltoztatják a bennünket körülvevő világot.

Sikerünk zálogának tehetséges munkavállalóinkat, és azt a fiatalos, lendületes, innovatív légkört tekintjük, melyben kollégáink dolgoznak a mindennapok során.

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Webmester
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2020.01.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre