Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

PÁLYAKEZDŐ VILLAMOSMÉRNÖK

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Pest, Budapest

Hozzáadva: 2019.12.01.
Jelentkezési határidő: 2019.12.16.
Megbízónk 25 éves múlttal rendelkező, az ipari disztribúcióban nemzetközi szinten is vezető szerepet betöltő vállalat.

PÁLYAKEZDŐ VILLAMOSMÉRNÖKÖT

keresünk számukra automatizálási csapatukba.

A cég fő profilja karbantartási termékek ( Pl.: csapágyak, láncok, anyagmozgatáshoz, hidraulikához és  vezérléstechnikához  kapcsolódó termékek) és szolgáltatások nyújtása ipari felhasználók számára.

Szereted a mozgalmas, kihívást jelentő feladatokat?

Érzel magadban elég rátermettséget, hogy elindulj egy új karrier felé?

HA mindenre IGEN a válaszod és szeretnéd villamosmérnök diplomád egy olyan cégnél kamatoztatni ahol remek lehetőségek várnak akkor jelentkezz...!

Feladatok:
  • Automatizált minőség-ellenőrző berendezések tervezésében, kivitelezésében való aktív részvétel
  • Műszaki tanácsadás nyújtása az ügyfeleknek
  • Projektek koordinálása
  • Árajánlatok elkészítése, nyomon követése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, műszaki egyeztetések lebonyolítása
Elvárások:
  • Villamosmérnök végzettség
  • PÁLYAKEZDŐ vagy 1 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Aktív, társalgási szintű angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kommunikatív, talpraesett, tanulni vágyó személyiség
Előny:
  • Automatizálási ismeretek
Amit a cég kínál:
  • Összetett juttatási csomag
  • Rugalmas munkaidő
  • Hosszútávú, stabil munkavégzés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest, 4. kerület (tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető)
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, kérjük magyar nyelvű önéletrajzoddal jelentkezz a rendszerünkön keresztül!
Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2019.12.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre