Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

MÁV-csoport
Magyar Államvasutak Zrt.

Pozíció neve
Pályakezdő villamosmérnök / gépészmérnök

Helység
Szabadszállás

Terület
Távközlés, erősáramú- és biztosítóberendezések (műszaki-felügyelet-karbantartás)

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok
- a Pályakezdő Diplomás Programban egy fiatal, dinamikus csapat tagja lehetsz – érezd jól magad!
- csatlakozhatsz a MÁV-csoport friss diplomásainak közösségéhez – találj új ismerősöket!
- munkád során Magyarországon egyedülálló technológiákat ismerhetsz meg – szélesítsd szaktudásodat!
- szakmai és vezetői karrierutak várnak rád – fejleszd képességeidet!

A munkakör betöltésének feltételei
- rendelkezz villamosmérnök vagy gépészmérnök diplomával (Bsc/Msc)
- villamosmérnök diploma esetén (energiaellátási szakirány)
- a diplomád megszerzése óta még nem telt el két év
- sikeres kiválasztási folyamat
- orvosi alkalmasság

Előnyt jelent
- vasúti vállalatnál töltött szakmai gyakorlat
- vasúti témában írt szakdolgozat
- egyéb vasúti képzettség, érdeklődés

Amit ajánlunk
- szakértő mentort, aki végigkísér gyakornoki utadon
- olyan szakmai helyszínekre juthatsz el, amelyeket az utasok soha nem láthatnak
- a program végére többszáz új ismerősöd lesz
- határozatlan időre, teljes munkaidőben foglalkoztatunk
- alapbér: Bsc diploma esetén Br. 315.000 Ft, Msc diploma esetén Br. 360.000 Ft
- további juttatások: cafeteria, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás, arcképes vasutas igazolvány, MÁV-és Honvéd kórház ingyenes ellátására való jogosultság

További információ
A MÁV Zrt. 2019. évi Pályakezdő Diplomás Programjába friss diplomás munkatársakat keres. Várunk szakmai tapasztalat nélkül is, mert hiszünk abban, hogy a fiatalokban van a megújulás lehetősége!

2019.10.31.

Bővebb felvilágosítást ad
Kazár Ádám 1/516-2305 / 06-23-05

Várjuk jelentkezését!

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Szabadszállás
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő -
Aktiválás időpontja 2019.03.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre