www.cvonline.hu

Pályakezdő Pénzügyi Adminisztrátor

  • Company_icon Exact Solutions Kft.
  • Location_icon Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 15 napja lett aktiválva
A lehetőségről

Partnerünk az amerikai tulajdonban lévő Acelity nevű multinacionális vállalat, mely orvostechnológiai eszközök gyártásával és fejlesztésével foglalkozik. Budapesten 2010 óta üzemel az SSC-jük, melyben globális pénzügyi folyamatok támogatását látják el. Nagyon fiatalos és dinamikus multinacionális környezetben remek karrierlehetőségeket biztosítanak pályakezdő és junior szakemberek számára. Amennyiben Te is úgy érzed, hogy kipróbálnád magad egy ilyen multinacionális környezetben és érdeklődsz a pénzügyi területek iránt, akkor jelentkezz, mert jelenleg több különböző részlegre is keresünk pénzügyi munkatársakat.

Feladatok
  • Beérkező pénzösszegek feldolgozása a megadott kódok szerint
  • A beérkező összegek allokációja a megfelelő számlákra
  • Adminisztráció a cég saját rendszerében
  • Befizetésekhez kapcsolódó dokumentumok feldolgozása
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal
Elvárások
  • Bsc. diploma
  • Szóban és írásban is erős középfokú angol nyelvtudás
  • Precizitás és jó monotonitás tűrő képesség
  • Érdeklődés a pénzügyi, könyvelési terület iránt
  • Adminisztrációs vagy pénzügyi területen szerzett tapasztalat előnyt jelenthet!
Amit kínálunk
  • Fejlődési lehetőség pénzügy-számviteli területen.
  • Fiatal, dinamikus csapat.
  • Modern irodai környezet.
  • Rendszeres csapatépítő rendezvények.
  • Home office lehetőség.
Munkavégzés helye

Budapest

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling