www.cvonline.hu

Pályakezdő mérnök (Budapest)

  • Company_icon MÁV FKG Kft.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 5 napja lett frissítve

MÁV-csoport
MÁV FKG Kft.

Pályakezdő mérnök

Helység
Budapest
Terület
Pálya- és mérnöki létesítmények (pálya- és eszközgazdálkodás, karbantartás)
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
Társaságunk, a nagy tradíciókkal rendelkező MÁV FKG Kft. a MÁV Zrt. leányvállalata. 1994. évi alapításától kezdve mára országos lefedettséggel, közel 1500 fővel, több milliárdos árbevétellel az ország egyik legjelentősebb vasúti pályaépítéssel, karbantartással, felújítással, valamint gép- és alkatrészgyártással foglalkozó társaságává vált.
Célunk, hogy hosszú távú, korrekt együttműködést alakítsunk ki minden meglévő és leendő partnerünkkel a megrendelői igényekből fakadó feladataink teljes körű és magas színvonalú ellátásával.

Feladatok

  • részvétel az 1 éves Pályakezdő Diplomás Programunkban, teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaszerződéssel
  • szakmai tapasztalatok szerzése magasépítésben és a vasútépítésben

A munkakör betöltésének feltételei

  • rendelkezz mérnök (Bsc, Msc) diplomával és a diplomád megszerzése óta nem telt még el két év, vagy
  • a mérnök diplomádat a program tervezett kezdetéig – 2018. szeptember 1-ig – szerezd meg

Előnyt jelent

  • vasúti vállalatnál töltött szakmai gyakorlat, illetve vasúti témában írt diplomamunka
  • egyéb vasúti képzettség, érdeklődés

Amit ajánlunk

  • Magyarországon egyedülálló technológiákat ismerhetsz meg
  • olyan szakmai helyszínekre juthatsz el, amelyeket az utasok soha nem láthatnak
  • a program végére több száz új ismerősöd lesz
  • szakmai és vezetői karrier utak várnak rád
  • határozatlan időre, teljes munkaidőben foglalkoztatunk

További információ
A MÁV FKG Kft. 2018. évi Pályakezdő Diplomás Programjába MÉRNÖK végzettséggel friss diplomás munkatársat keres.
Várunk szakmai tapasztalat nélkül is, mert hiszünk abban, hogy a fiatalokban van a megújulás lehetősége!

2018.08.31.

Bővebb felvilágosítást ad
Pongó Istvánné 30/435-8830

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Építőmérnök
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Karbantartó-mérnök, Közlekedésmérnök, Mérnök, Üzemmérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.08.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre