Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

MÁV-csoport
MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.

Pozíció neve
Pályakezdő közlekedésmérnök

Helység
Budapest

Terület
Személyszállítás

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása. Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Feladatok
- részvétel az 1 éves Pályakezdő Diplomás Programunkban - teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaszerződéssel
- szakmai tapasztalatok szerzése vasúti közlekedési munkakörben, hogy a programot követően belőled is szakértő válhasson

A munkakör betöltésének feltételei
- főiskolai / egyetemi (BSc/MSc) közlekedésmérnök diploma
- a diploma megszerzése legfeljebb két éve történt
- orvosi alkalmasság

Előnyt jelent
- vasúti vállalatnál töltött szakmai gyakorlat, illetve vasúti témában írt diplomamunka, egyéb vasúti képzettség, érdeklődés
- vasúti szakirányú diploma

Amit ajánlunk
- Magyarországon egyedülálló technológiákat ismerhetsz meg
- olyan szakmai helyszínekre juthatsz el, amelyeket az utasok soha nem láthatnak
- egyéni, személyre szabott képzési program, mentori támogatással
- orientációs napok, csapatépítés, készségfejlesztés, üzemlátogatások
- a program végére több száz új ismerősöd lesz

Jelentkezési határidő
2020.01.15.

További információ
Közlekedésmérnökként végzel vagy végeztél az elmúlt két évben? Érdekel a vasút világa? Jelentkezz Pályakezdő Diplomás Programunkba, tanulj legjobb szakértőinktől és valósítsd meg karrier elképzeléseidet Nálunk! Te csak hozd magaddal a lendületet, így a kettő egyesítésével már sínen is vagyunk!

Bővebb felvilágosítás
Koszta Renáta 30/177-7925

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő -
Aktiválás időpontja 2019.11.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre