Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pályakezdő közlekedésmérnök (Budapest)

  • MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 6 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV-START

PÁLYAKEZDŐ KÖZLEKEDÉSMÉRNÖK

munkatársat keresünk

Téged keresünk, ha az idén szerzel vagy az elmúlt két évben szereztél közlekedésmérnöki diplomát és érdekel a vasút világa. Jelentkezz hozzánk a Pályakezdő Diplomás Programunkba! Remek fejlődési lehetőség vár Rád, ha nálunk képzeled el a jövődet, A program végén Személyszállítási technológus munkakörben fogsz dolgozni.
Mi biztosítjuk számodra a tapasztalatszerzést,Te csak hozd magaddal a lendületet, így a kettő egyesítésével már sínen is vagyunk!

Feladatok

  • részt veszel az 1 éves Pályakezdő Diplomás Programunkban, ahol megismerkedhetsz a többi pályakezdővel, mert szervezünk neked orientációs napokat, lesz csapatépítés, készségfejlesztés, műhelylátogatások, találkozás a felsővezetőkkel, így a program végén több száz új ismerősöd lesz!
  • amikor pedig nem ezeken a programokon veszel részt, akkor szakmai tapasztalatok szerzel a szakma legjobb szakértőitől vasúti közlekedési munkakörben

Munkakör betöltésének feltételei

  • főiskolai / egyetemi (BSc/MSc) közlekedésmérnök diploma
  • a diploma megszerzése legfeljebb két éve történt
  • orvosi alkalmasság

Előnyt jelent

  • vasúti vállaltnál töltött szakmai gyakorlat, illetve vasúti témában írt diplomamunka, egyéb vasúti képzettség, érdeklődés
  • vasúti szakirányú diploma

Amit kínálunk

  • Magyarországon egyedülálló technológiákat ismerhetsz meg
  • egyéni, személyre szabott képzési program, mentori támogatás
  • szakmai és vezetői karrierutak várnak rád
  • határozatlan időre, teljes munkaidőben foglalkoztatunk
  • széles körű béren kívüli juttatások
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére – 1 év munkaviszony után utazási kedvezmény egyes nemzetközi vasútvonalakon

Munkavégzés helye
Budapest

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad
Koszta Renáta 30/177-7925

2019. május 15.

Társaságunk
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása. Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai menedzser, Logisztikai szakértő, Szállítási mérnök
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Mérnök / Műszaki > Közlekedésmérnök, Mérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre