Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pályakezdő gyakornok HR területen

OTP Bank NyRt.
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2018.09.22.
Jelentkezési határidő: 2018.08.17.

Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Az  alábbi munkakörbe keresünk munkatársat:

PÁLYAKEZDŐ GYAKORNOK HR TERÜLETEN

Az OTP Bank HR területe a bank központjába pályakezdő gyakornok munkatársat keres.

FELADATOK:

  • Álláshirdetések posztolása, toborzási csatornák menedzselése
  • Potenciális jelöltek proaktív felkutatása és toborzása online és offline csatornákon
  • Telefonos előszűrés
  • A HR generalista támogatása a kiválasztási folyamatban
  • Toborzási projektekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Aktív kapcsolattartás a pályázókkal a kiválasztási folyamatban
  • Általános munkaügyi dokumentumok előkészítésében való részvétel
  • Riportok összeállítása
  • Részvétel a HR toborzás-kiválasztási módszertanainak és folyamatainak fejlesztésében

AKIT KERESÜNK:

  • Frissdiplomás (gazdasági és/vagy HR végzettség)
  • Folyamatosan tanulni és fejlődni szeretne,
  • Szakmai fejlődését a HR folyamatok megismerésével szeretné megalapozni,
  • Nyitott arra, hogy több területen is kipróbálja magát
  • Felelősségteljes, proaktív és rugalmas
  • Kiválóan kommunikál szóban és írásban

ELŐNYT JELENT:

  • Változatos toborzási eszközök használatában való jártasság
  • HR gyakornoki munkakörben szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Mentorálással kísért szakmai fejlődés
  • Támogató környezet egy digitálisan megújuló, piacvezető bankban
  • Változatos és felelősségteljes feladatok
  • Versenyképes fizetés és juttatások

IDŐTARTAM: 12 hónap

MUNKAIDŐ: heti 40 óra

JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ: 2018. augusztus 17.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Ügyintéző
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Humán erőforrás > Hr asszisztens, Személyzeti munkatárs, Toborzó
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre