www.cvonline.hu

Pályakezdő Gépészmérnök (Békéscsaba)

  • A hirdetés 2 napja lejárt

MÁV-csoport

PÁLYAKEZDŐ GÉPÉSZMÉRNÖK

munkatársat keresünk

Gépészmérnökként végeztél BSc vagy MSc képzésben? Szívesen dolgoznál vasúti jráművek javításán olyan helyen, ahol értékelik nyitottságodat a tanulásra és komplex rendszerekkel ismerkedhetsz meg? Jelentkezz Pályakezdő Diplomás Programunkba, és légy tagja békéscsabai csapatunknak!

Feladatok

  • részvétel az 1 éves Pályakezdő Diplomás Programunkban - teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaszerződéssel
  • szakmai tapasztalatok szerzése vasúti járműbiztosítási területen, jármű reszortos munkakörben

Munkakör betöltésének feltételei

  • főiskolai / egyetemi (BSc/MSc) gépészmérnök diploma
  • diplomád megszerzése óta nem telt még el két év

Előnyt jelent

  • vasúti vállalatnál töltött szakmai gyakorlat, illetve vasúti témában írt diplomamunka, egyéb vasúti képzettség, érdeklődés.
  • vasúti szakirányú diploma

Amit kínálunk

  • Magyarországon egyedülálló technológiákat ismerhetsz meg
  • olyan szakmai helyszínekre juthatsz el, amelyeket az utasok soha nem láthatnak
  • egyéni, személyre szabott képzési program, mentori támogatá
  • orientációs napok, csapatépítés, készségfejlesztés, üzemlátogatások
  • a program végére több száz új ismerősöd lesz
  • szakmai és vezetői karrierutak várnak rád
  • határozatlan időre, teljes munkaidőben foglalkoztatunk

Munkavégzés helye
Békéscsaba

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad
Malinkó Eszter 30/829-1506

2018. augusztus 13.

Társaságunk
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.
Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Helyek Békéscsaba
Békés
Kategória Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Mérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.08.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre