Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pályakezdő felvonó karbantartó - Budapest és környéke

Man at Work Kft.
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.12.11.
Jelentkezési határidő: 2019.12.21.

Pályakezdő felvonó karbantartó

Feladatok:

  • A berendezések rendszeres karbantartása, eseti hibaelhárítása, javítása, felújítása
  • A berendezések műszaki állapotának felmérése
  • Heti 2 nap OKJ rendszerben történő képzésen való részvétel budapesti iskolában

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség (Általános gépkarbantartó, Épületgépész, Gépész, Gépszerelő, Elektrolakatos, Villamossági szerelő)
  • Hajlandóság a tanulásra, új ismeretek befogadására
  • B kategóriás jogosítvány
  • Hosszabb tavú elkötelezettség vállalása

A munkáltató ajánlata:

  • Állandó bejelentett munkaviszony segítői munkakörben, szerelő munkatárs mellé beosztva
  • Tanulmányi szerződés keretén belüli ingyenes képzés
  • Béren kívüli juttatások
  • Munkaruha
  • Céges okos-telefon

A munkavégzés helye:

Budapest és környéke

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. felvonók, mozgólépcsők, mozgójárdák gyártásával foglalkozó megbízó Partnere részére közvetít főállású munkatársat.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Gépszerelő, Karbantartó, Szerelő, Technikus
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre