Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pályakezdő erősáramú villanyszerelő

  • Az álláshirdetés ma lett frissítve

Folyamatosan növekvő, 100%-ban magyar tulajdonban álló, erősáramú villamosipari cég villanyszerelőket keres hosszú távú együttműködésre. Vidékiek jelentkezését is várjuk, akár csapatban is, mivel céges busszal minden hétvégére haza lehet járni és a telephelyen ingyenes szálláslehetőség megoldott.

Főbb feladatok:

A telephelyen erősáramú kapcsolószekrények összeállítása, szerelése, karbantartása tervrajzok alapján.

Állás betöltéséhez szükséges feltételek:

Villanyszerelői végzettség, pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • Pályakezdők számára fejlődési, tapasztalatszerzési lehetőség
  • Fizetés tapasztalattól függően: br. 260-360.000 Ft + teljesítményprémium
  • Egy műszakos munkavégzés hétfőtől péntekig napi 8 órában
  • Ingyenes szálláslehetőség
  • Utazási támogatás
  • Teljesen bejelentett állás
  • Munkaruha

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület

Kapcsolattartó neve: Bana Adrienn

Kapcsolattartó telefonszáma: +36703624901

Helyek Budapest
Pest
XI. kerület
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Karbantartó, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre