www.cvonline.hu

Pályakezdő építőmérnök (Budapest)

  • A hirdetés 161 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV FKG Kft.

Pályakezdő építőmérnök

Helység
Budapest
Terület
Pálya- és mérnöki létesítmények (pálya- és eszközgazdálkodás, karbantartás)
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
Társaságunk, a nagy tradíciókkal rendelkező MÁV FKG Kft. a MÁV Zrt. leányvállalata. 1994. évi alapításától kezdve mára országos lefedettséggel, közel 1500 fővel, több milliárdos árbevétellel az ország egyik legjelentősebb vasúti pályaépítéssel, karbantartással, felújítással, valamint gép- és alkatrészgyártással foglalkozó társaságává vált.
Célunk, hogy hosszú távú, korrekt együttműködést alakítsunk ki minden meglévő és leendő partnerünkkel a megrendelői igényekből fakadó feladataink teljes körű és magas színvonalú ellátásával.

Feladatok

Várunk szakmai tapasztalat nélkül is, mert hiszünk abban, hogy a fiatalokban van a megújulás lehetősége!

Jelentkezz Pályakezdő diplomás programunkba, ha szeretnél olyan helyen dolgozni, ahol:

  • értékelik a nyitottságodat a tanulásra,
  • a folyamatok egy nagy és komplex rendszer részét képezik,
  • a vasútszakmai specifikumokat, több év szakmai múlttal rendelkező szakértők adják át számodra,
  • olyan szakmai különlegességekkel találkozhatsz, amelyek Magyarországon egyedülállóak,
  • számítunk a benned rejlő tehetségre.

A munkakör betöltésének feltételei

Elvárásunk

  • Rendelkezz építőmérnök (Bsc, Msc) diplomával
  • Az építőmérnök diplomádat a program tervezett kezdetéig - 2017. szeptember 1-ig - szerezd meg. Amennyiben 2016-ban szerezted diplomádat, akkor is jelentkezhetsz.

Előnyt jelent

  • vasúti vállalatnál töltött szakmai gyakorlat, illetve vasúti témában írt diplomamunka
  • egyéb vasúti képzettség, érdeklődés

Amit ajánlunk

  • a vasút szakmai területeinek sokszínűségét, a nagyvállalati működés megismerését,
  • a MÁV Zrt. és leányvállalatainak tevékenységét bemutató orientációs programot,
  • készségfejlesztő tréningeket, rendszeres konzultációt, - az adott szakterület szakértőinek, vezetőinek támogatását, akik segítik és figyelemmel kísérik az egyéni szakmai beilleszkedésed,
  • választható béren kívüli juttatásokat,
  • utazási kedvezményt

2017.11.17.

Bővebb felvilágosítást ad
Dudar Éva Bianka 06-1/432-8723

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Építőmérnök
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2017.11.14.