Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

MÁV-csoport
MÁV FKG Kft.

Pozíció neve
pályaépítési művezető

Helység
Püspökladány

Terület
Pálya- és mérnöki létesítmények (pálya- és eszközgazdálkodás, karbantartás)

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
Társaságunk, a nagy tradíciókkal rendelkező MÁV FKG Kft. a MÁV Zrt. leányvállalata. 1994. évi alapításától kezdve mára országos lefedettséggel, közel 1500 fővel, több milliárdos árbevétellel az ország egyik legjelentősebb vasúti pályaépítéssel, karbantartással, felújítással, valamint gép- és alkatrészgyártással foglalkozó társaságává vált. Célunk, hogy hosszú távú, korrekt együttműködést alakítsunk ki minden meglévő és leendő partnerünkkel a megrendelői igényekből fakadó feladataink teljes körű és magas színvonalú ellátásával.

Feladatok
vasúti járművek közlekedésének tervezése, egyéb szállító és rakodó eszköz igények megtervezése
- vágányzárak levezetése
- napi munkatervek készítése, teljesítések összefoglalása
- alvállalkozókkal közösen végzendő munkák összehangolása
- pályafelügyeleti tevékenység ellátása

A munkakör betöltésének feltételei
állami középfokú végzettség
- felsőfokú pályaépítési és fenntartási tanfolyam (BGOK Tisztképző)
- egyszerűsített forgalmi (TEB, pálya) vizsga (1.3 A)
- minimum 1 év szakmai tapasztalat
- "B" kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent
- hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk
- szakmai fejlődési lehetőség - hosszú távú biztos munkahely - választható béren kívüli juttatás 2018 évben bruttó 271.400 Ft értékben, nettó 96.000 Ft Szépkártya vendéglátás alszámlára, valamint a bruttó alapbér 3,5%-ának megfelelő összegű önkéntes kiegészítő nyugdíjpénztári támogatás - vasúti utazási menetkedvezmény

További információ

2019.02.22.

Bővebb felvilágosítást ad
Dombrádiné Papp Henriett 1-513-2318 / 03-23-18

Várjuk jelentkezését!

Helyek Püspökladány
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő -
Aktiválás időpontja 2019.02.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre