www.cvonline.hu

Outsourcing Igazgató

  • A hirdetés 1404 napja lejárt
Cégcsoportunk BTL marketing kommunikációs és értékesítés szolgáltatásokkal foglalkozó magyar tulajdonú, nagy múltú, országos lefedettséggel rendelkező, többek között FMCG területen működő gyártóknak szolgáltató cégéhez, bővülés miatt új kollégát keresünk a következő stratégiai pozícióba:

Feladatok:
  • Az outsourcing terület vezetése, üzletfejlesztési feladatok, egyeztetve az ügyvezető igazgatóval;
  • Stratégiai feladatok ellátása, a kiszervezett projektek menedzsmentje; értékesítés, marketing területén szakmai irányítás;
  • Folyamatfejlesztés a megbízói célkitűzések elérése érdekében,
  • Az irodai csapat közvetlen irányítása, fejlesztése, motiválása, munkájának ellenőrzése;
  • Értékesítési/BTL marketing területek menedzselése: területi képviselők, értékesítők, polcszerviz munkatársak, DTP operátorok teljesítményének nyomon követése a csoportvezetői riportok segítségével;
  • Kapcsolattartás a kiemelt vállalati ügyfelek képviselőivel, törekvés a hosszú távú minőségi együttműködésre; tárgyalások potenciális, új ügyfelekkel;
  • Információ és támogatás nyújtása meglévő ügyfelek számára, ad hoc helyzetek kezelése;
  • Szerződések megújítása, feltételek újratárgyalása, árajánlatok adása, egyeztetése a cég üzletpolitikai előírásai szerint;
  • Havi riportok készítése az ügyfelek részére, rendszeres jelentések a vezetőség felé.
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség, közgazdász/marketing diploma előnyt jelent,
  • Kereskedelmi/marketing/értékesítési területen szerzett több éves releváns tapasztalt, ideálisan FMCG szektorban,
  • Minimum 4 év csoportvezetői tapasztalat (legalább 10 fő közvetlen irányítása),
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás, felsőfok előnyt jelent,
  • Célorientált, érett, nyitott személyiség, vezetői kompetenciák,
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • B kategóriás jogosítvány.
Amit kínálunk:
  • Biztos vállalati háttér, felelősségteljes, komplex feladatkör,
  • Dinamikus, fiatalos környezet,
  • Versenyképes juttatás.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.