Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Összeszerelő

  • Mediso Orvosi Berendezés Fejlesztő és Szervíz Kft
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 19 napja lejárt

A Mediso Medical Imaging Systems Kft. humán diagnosztikában és pre-klinikai kutatásokban használt képalkotó rendszerek (SPECT, CT, PET, MRI) fejlesztésével foglalkozik.

A cég 100% magyar tulajdonban lévő, több mint 25 éves múltra visszatekintő vállalat. 200 Kolléga dolgozik együtt a budapesti telephelyen, ahol a Kutatás-Fejlesztésben dolgozó szoftverfejlesztők, gépészmérnökök, fizikusok, villamosmérnökök mellett a Gyártásban tevékenykedő szakemberek együttes csapatmunkájából jön létre minden egyes termék.

Ezek az orvosi képalkotó nagyberendezések a világ számos pontján bizonyítanak nap, mint nap, ahol Kutatók és Orvosok százai igyekeznek hatékonyabbá tenni a mindennapi gyógyítást, illetve megalkotni az orvostechnológiai kutatások jövőjét.

Több mint 25 éves múltra visszatekintő, az orvosi képalkotó berendezések (CT, PET/CT, SPECT/CT, MRi) fejlesztésben és gyártásában tevékenykedő, a hazai és nemzetközi piacokon is ismert, dinamikusan fejlődő cégünk az alábbi pozícióba keres kollégát:

Összeszerelő munkatárs

Az új munkatárs feladatai lesznek:

  • Orvosi berendezések kisebb részegységeinek manuális összeszerelése
  • Műanyag, alumínium alkatrészekből dokumentáció alapján történő összeszerelés
  • A folyamatok megértése után önálló munkavégzés

Elvárások:

  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Magas minőségégre való odafigyelés
  • Monotonitástűrés előnyt jelent
  • Műszaki területen szerzett szakirányú végzettség előnyt jelent
  • Szerelési területen eltöltött több éves tapasztalat előnyt jelent

Amit mi nyújtunk:

  • változatos, színvonalas szakmai feladatok
  • lehetőség a szakmai fejlődésre és kiteljesedésre a világ élen járó orvosi képalkotó cégénél
  • fiatal, lendületesen fejlődő csapat
  • innovatív, egyéni ötleteket támogató környezet
  • versenyképes fizetés
Helyek Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gyári munkás, Operátor
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Szerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre