Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Összeszerelő

  • Ez az álláshirdetés 2 napon belül lejár

Kiváló munkalehetőség!

Összeszerelői

állásra várjuk jelentkezését!

Feladatok:

  • villanykapcsoló dobozok összeszerelése

Elvárások:

  • megfelelő végzettség
  • precíz, pontos munkavégzés

Fizetés:

  • nettó 200.000 -250.000 Ft / hó

Amit biztosítunk:

  • állandó, bejelentett munkahely
  • hosszú távú munkalehetőség
  • szállás biztosítása
  • céges autó biztosítása hétvégi hazautazáshoz
  • túlóra vállalásával további kereseti lehetőség

Munkavégzés helye:  Kunszentmiklós, Szigetszentmiklós

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, hívja az alábbi telefonszámot: Csonka Tímea 06 30 265 8335, vagy jelentkezzen elektronikusan.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Kunszentmiklós
Bács-Kiskun
Szigetszentmiklós
Pest
Budapest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gyári munkás
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Karbantartó, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre