www.cvonline.hu

Összeszerelő technikus

  • Company_icon EUWORK Kft.
  • Location_icon Hollandia, Külföld
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 4 napja lett frissítve

Készen áll, és szeretne Hollandiában dolgozni?

Oisterwijkben vagy Ossban teljes munkaidős

összeszerelő

munkára keresünk jelentkezőket!

A Cégek bemutatása röviden:

1987 óta a Spierings piacvezető a mobil toronydaruk területén. Ez a folyamatos növekedésnek köszönhetõ. Nemzetközi cég, 800 daruval Európában, Ázsiában és Afrikában.

A TOBROCO-GIANT 1996 óta gyártja a GIANT gépeket és tartozékokat Hollandiában. A TOBROCO-GIANT az iparág egyik legszélesebb portfólióját kínálja, összesen 36 különböző modell 40 országban, 220 lelkes munkatárs dolgozik jelenleg a modern Oisterwijk-i gyárban.
Fontos,hogy az összeszerelő technikus rendelkezzen technikai ismeretekkel.

Főbb feladatok:

  • Működési rajzok és diagramok tanulmányozása,
  • A félkész és késztermékek alkatrészeinek összeszerelése,
  • Saját munkájának vissza ellenőrzése,
  • A PIP rendszer használata,
  • A munka és a használt alkatrészek helyes és teljes nyilvántartása,
  • Jelenteni az eltéréseket az összeszerelési folyamatban,
  • Valamint az alkalmazott anyagok, szerszámok és eszközök minőségét ellenőrizni,
  • Javítási munkák, végső ellenőrzés és utána a Team Leadernek jelentés.

Elvárások:

Tapasztalat valamely területen:

  • Mechanika
  • Pneumatika
  • Elektronika
  • Hidraulika

Elvárások a munkával kapcsolatban:

  • Rugalmasság
  • Kommunikációs készségek társalgási szinten angolul
  • Nagy felelősségtudattal rendelkezzen a jelentkező
  • Önálló munkavégzés

Előny:

  • Holland nyelvtudás
  • B kategóriás jogositvány

Bruttó bér: 2000-2600 Euró

Tapasztalattól és nyelvtudástól függően!

Amit nyújtunk

Helyek Hollandia
Külföld
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gyári munkás
Elektronika / Telekommunikáció
Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Szerelő, Technikus
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.08.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre