Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2018.11.13.
Hirdetés azonosító: 1579698
Sanmina - SCI Magyarország Kft.

Összeszerelő technikus

Gyártó a márka mögött

A Sanmina világszerte több mint 100 telephelyen, mintegy 45 000 alkalmazottjával az elektronikai, elektromechanikai bérgyártó szektor egyik legdominánsabb képviselőjének számít az automatizálas, az elektronikai gyártás, a számítástechnika, a kommunikáció, a hadi- és űrtechnika, valamint a gyógyászati és a multimedia piacokon.

A Miskolc melletti Alsózsolcai Ipari Parkban zöldmezős beruházás keretében 2002-ben létesített Sanmina Magyarország Kft. a Sanmina Mechanikai Rendszerek Divízió gyáraként fémmegmunkálással, telekommunikációs kapcsolószekrények, bázisállomások összeszerelésével foglalkozik.

Az alábbi munkakörbe várjuk a pályázók jelentkezését:

Feladatok:

  • A lemezüzemben legyártott illetve egyéb beszerzett alapanyagok összeszerelése a munkautasításnak és a 3D rajznak megfelelően;
  • A működéshez szükséges segédanyagok és kiegészítő felszerelések meglétének nyomonkövetése, beszerzésük szükségességének idejében történő jelzése a csoportvezető felé;
  • Termék minőségének és mennyiségének gyártás közbeni biztosítása;
  • A késztermékek minőségének ellenőrzése;
  • A munkaterületén levő szerszámok és berendezések előírásszerű használata, karbantartásuk szükségességének jelzése a közvetlen vezetője felé;
  • Munkaterület rendjének és tisztaságának biztosítása az üzemvezetés által meghatározott elvek alapján.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség;
  • 1-3 év összeszerelői / gyártási tapasztalat;
  • Többműszakos munkarend vállalása (2-3 és 12 órás);
  • Önálló munkavégzés képessége;
  • Saját munkájára való igényesség;
  • Jó problémamegoldó készség;
  • Gazdaszemlélet;
  • 3D program ismerete felhasználói szinten előny.

Amit nyújtunk:

Multinacionális vállalati környezet,Versenyképes bérezés, Bejárás támogatás, Cafeteria juttatás, Folyamatos képzési, fejlődési lehetőség

Helyek Alsózsolca
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Egyéb szakmunkás állás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.09.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre