Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Összeszerelő operátor

Human Centrum Kft.
Régió: IV. kerület

Hozzáadva: 2019.12.10.
Jelentkezési határidő: 2019.12.13.

Nemzetközileg elismert partnercégünk Budapesten, a IV. kerületi Európa Center ipari parkban rendelkezik gyártóüzemmel, ahol elektronikai termékek gyártásával foglalkozik. Folyamatosan bővülő csapatukhoz most Ön is csatlakozhat!

Feladatok:

  • Munkadarabok előírás szerinti összeszerelése, forrasztása betanítás után
  • Elektronikai eszközök, tartozékok kötegelése, csomagolása

Elvárások:

  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés

Munkaidő

  • Hétfőtől csütörtökig 07:30-16:00 óra között
  • Pénteken 06:00-14:30 óra között

Amit kínálunk

  • Egy műszakos munkarend szabad hétvégékkel
  • Ülve végezhető feladatok
  • Jelenléti bónusz
  • Igényes környezet

Előnyt jelent:

  • Közeli lakhely

A lenti jelentkezési űrlap kitöltésével, vagy a E-mail cím megjelenítése email címen a pozíció pontos megjelölésével, fényképes önéletrajz elküldésével.

Helyek IV. kerület
Kategória IT / Informatika
Energetika / Villamosság
Aktiválás időpontja 2019.11.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre