Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Összeszerelő operátor

Régió: Borsod-Abaúj-Zemplén

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2019.11.11.
Jelentkezési határidő: 2019.12.03.

Pozíció leírása / Job description

Összeszerelő operátorokat keresünk miskolci partnercégünkhöz. Kezdés akár 1 héten belül!

Elvárások / Requirements

- befejezett 8 általános iskolai végzettség,
- bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány,
- többműszakos munkarend vállalása (Kb. 15 nap munkavégzés egy hónapban)
- jó kézügyesség, monotonitástűrés.

Amit kínálunk / Offer

- versenyképes juttatasi csomag (cafeteria, 100%-os útiköltségtérítés miskolciaknak és vidékieknek egyaránt, többféle BÓNUSZ szerzési lehetőség)
- modern és innovatív technológia,
- tiszta és rendezett munkakörnyezet,
- fejlődési lehetőség (akár 4 hónap után!)
- stabilitás, hosszú távú lehetőségek,
- határozatlan idejű munkaszerződés.

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás
Aktiválás időpontja 2019.11.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre